نتایج جستجو برای عبارت :

گزارش خدمت

توضیحات فایل:
دانلود گزارش کارورزی ۱ با فرمت ورد
کاربران گرامی و دانش پژوهان ارجمند در این بخش گزارش کارورزی ۱ با فرمت ورد در ۴۷ صفحه قابل ویرایش آماده و استفاده شما عزیزان قرار گرفته است.
فهرست گزارش کارورزی۱:
مقدمه.....................................................................۳
تشکر وقدردانی..........................................................۵
گزارش روز اول........................................................۶
گزارش فیزیکی..........................................................۹
گزارش ساختاری........................................................۲۲
به گزارش بصیرت چوانان:مهمترین وظیفه ما خدمت به مردم و تکریم آنان است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و امور خبری بصیرت جوانان:دبیرانجمن شورایاری و رئیس هیات امنای محله عباس آبادمنطقه20 تهران با بیان جمله ای از مقام معظم رهبری مدظله العالی مبنی بر:«فلسفه وجودی ما خدمت به مردم است»گفت: اصولا کلمه«خدمت»در نظام مقدس جمهوری اسلامی یک کلمه و واژه ارزشمنداست وبه افرادجامعه ارزش و اعتبار می دهد.زیرا ما تابع رهبریم وقتی رهبرعزیزمان،خدمت به مردم را فل
تشریح نحوه محاسبه کسر خدمت ایثارگریستاد کل نیروهای مسلح به منظور اطلاع رسانی دقیق و شفاف و رفع ابهامات، نحوه محاسبه کسر خدمت ایثارگری را تشریح کرد.به گزارش اداره کارگزینی اداره کل کارگزینی و اجرای حقوق معاونت نیروی انسانی ناجا، ستادکل نیروهای مسلح موارد زیر را به منظور رفع ابهام در خصوص نحوه استفاده از کسر خدمت فرزندان ایثارگران اعلام کرد:1 – کسر خدمت سربازی برای ایثارگری می باشد که حد نصاب معافیت یک فرزند را ندارد لذا صدور کسری تنها برا
خب دوستان عزیز  با یه گزارش دیگه در خدمت تون هستیم . این بار قرار چند  سریال محبوب در حال پخش گفت و گو کنیم . (۲ تا امروز و ۲ تای دیگه در روز دیگه معرفی میکنیم ) تا جایی که تونستیم سعی کردیم داستان براتون اسپویل نکنیم و فقط یه توضیح کوتاه از جو سریال و ماجرا برتون بگوئیم . امیدوارم از این پست لذت ببرید ^_^ 
نظر فراموش نشه عزیزان ^_^
ادامه مطلب
با سلام
درسته که خدمت سربازی عمر ادم رو تلف میکنه ولی یه مزایایی هم داره. یه مثال بزنم من بی نظم بودم قبل از خدمت ولی بعدش خیلی با نظم شدم. ولی چون حرف زور تو کتم نمیرفت یه چند ماه اضاف خوردم. چیز خاصی هم نبود فرمانده گفت باید رو برجک شیفت بدی من قبول نکردم و من دو هفته پادگان نرفتم و بعدش که رفتم به دلیل سزپیچی و غیبت اضافه خدمت خوردم. من با فرمانده سر این موضوع دعوام شد و منو یه دو روز بازداشت کردن و پست خوب قبلیم رو ازم گرفتن. و...

دانشجویان گرامی
مهلت تحویل و ارسال گزارش کار آزمایش اول (پمپ حرارتی) به پایان رسیده است.
آخرین مهلت ارسال و تحویل گزارش کار کمپرسور دومرحله ای: چهاشنبه 22 اسفند
مهلت ارسال و تحویل گزارش کارهای تهویه و دیگ مارست: چهارشنبه 21 فروردین
بسم الله الرحمن الرحیم
در ادامه گزارش های مرکز الحمد للله در جلسه ای بدهی یکی از مددجویان مرکز به  میزان ۱۴۵۰۰۰۰تومان تسویه شد.
❌و سفته و سایر مدارک بدهی تحویل گرفته شده از مددجو و باطل گردید.
✅و به حمد الله در ادامه  وسایل زندگی مددجو عزیز از جمله یخچال (که در این فصل گرم به شدت محتاج آن بودند)، تلویزیون، گوشی و... به مددجوی مرکز عودت یافت.
این خدمات حاصل اعتماد شما به ماست...
فرصت کسر خدمت سربازی و نخبه جایگزین خدمت
 1- موضوع بررسی اثرات متقابل تعدادی از ترکیبات دارویی گیاهی بر دو گروه پروتئین لیگاند-گیرنده می باشد.
2-متقاضی باید دارای شرایط زیر باشد:
2-1 مرد باشد
2-2 دانشجوی کارشناسی ارشد و بالاتر
2-3 جهت نخبگی باید از جانب بنیاد ملی نخبگان احراز صلاحیت شده باشد
2-4 مسلط بر نرم افزارهای داکینگ و دینامیک ملکولی باشد
2-5 تحصیل در رشته های زیست شناسی/زیست فناوری،شیمی و...
3-6 توانایی خواندن/ مقاله به انگلیسی
3-7 جهت کسر خدمت د
خب دوستان عزیز  با یه گزارش دیگه در خدمت تون هستیم . این بار قرار چند  سریال محبوب در حال پخش گفت و گو کنیم ( در ادامه پست در یک روز زیبا و  های بای ماما)  تا جایی که تونستیم سعی کردیم داستان براتون اسپویل نکنیم و فقط یه توضیح کوتاه از جو سریال و ماجرا برتون بگوئیم . امیدوارم از این پست لذت ببرید ^_^ 
خواهشا فقط نخونید نظرم بدید لطفا !

♻️ چقدر عاشق پستر این سریال ^_^
ادامه مطلب
خب دوستان عزیز  با یه گزارش دیگه در خدمت تون هستیم . این بار قرار چند  سریال محبوب در حال پخش گفت و گو کنیم ( در ادامه پست در یک روز زیبا و  های بای ماما)  تا جایی که تونستیم سعی کردیم داستان براتون اسپویل نکنیم و فقط یه توضیح کوتاه از جو سریال و ماجرا برتون بگوئیم . امیدوارم از این پست لذت ببرید ^_^ 
خواهشا فقط نخونید نظرم بدید لطفا !

♻️ چقدر عاشق پستر این سریال ^_^
ادامه مطلب
سوالات ضمن خدمت مسیریاب شبکه
سوالات ضمن خدمت مسیریاب شبکه
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در سوالا ضمن خدمت مسیریاب شبکه.دانلود ضمن خدمت مسیریاب شبکه زیر می باشد: 
محتویات بسته نمونه سوال ضمن خدمت مسیریاب شبکه:
این آزمون در حال آپدیت می باشد.لطفا ایمیل معتبر وارد کنید تا پس آپدیت خدمتتان ارسال گردد
نمونه سوال ضمن خدمت بیمه شماره 1
نمونه سوال ضمن خدمت ب
سوالات ضمن خدمت خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه
سوالات ضمن خدمت خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در سوالات ضمن خدمت خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه می باشد.دانلود خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه زیر می باشد: 
محتویات بسته نمونه سوالات خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه:
این آزمون در حال آپدیت می باشد.لطفا ایمیل معتبر وارد کنید تا پس آپدیت خدمتت
فرصت کسر خدمت سربازی و نخبه جایگزین خدمت
 1- موضوع بررسی اثرات متقابل تعدادی از ترکیبات دارویی گیاهی بر دو گروه پروتئین لیگاند-گیرنده می باشد.
2-متقاضی باید دارای شرایط زیر باشد:
2-1 مرد باشد
2-2 دانشجوی کارشناسی ارشد و بالاتر
2-3 جهت نخبگی باید از جانب بنیاد ملی نخبگان احراز صلاحیت شده باشد
2-4 مسلط بر نرم افزارهای داکینگ و دینامیک ملکولی باشد
2-5 تحصیل در رشته های زیست شناسی/زیست فناوری،شیمی و...
3-6 توانایی خواندن/نوشتن مقاله به انگلیسی
3-7 جهت کسر
ایستگاه میز خدمت مدیران به اسلام‌آباد خاش رسید

زاهدان - ایرنا - پس از تجربه مثبت دیدارهای مردمی مسوولان «دولت پاسخگو» در فرمانداری خاش سیستان و بلوچستان برای نخستین بار و در تجربه‌ای تازه ایستگاه میز خدمت فرماندار، دادستان، اعضای شورای تامین و اداری به منطقه محروم اسلام‌آباد این شهرستان رسید. عکس از: محمدامین میربلوچزهی
گزارش کارآموزی رشته حقوق
گزارش کارآموزی رشته حقوق، در قالب فایل pdf و در حجم 31 صفحه، شامل 5 گزارش حقوقی و 5 گزارش کیفری که پاسخ های کارآموز در مورد رای صادر شده از سوی دادگاه پس از گزارش پرونده آورده شده است. این گزارش کار آموزی در سه فصل تهیه شده است. گزارش به صورت کامل و ...
دوستان هر گونه سوال در مورد معافیت دارید و یا راهکار می خواهید در قسمت نظر به صورت خصوصی بیان کنید......اگر به هر دلیل توان خدمت کردن را ندارید من می توانم به شما کمک کنم تا با استفاده از ماده های قانونی صد درصد تز مین شده معاف کامل از خدمت و یا معاف از رزم و یا نگهبانی و .... را بگیرید . تا به الان من چند نفر به وسیله ی من معاف کامل پزشکی قانونی گرفته اند.
دانلود نمونه سوال ضمن خدمت حمایت از کالای ایرانی با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون
کاملترین فایل در مورد نمونه سوال ضمن خدمت حمایت از کالای ایرانی
جزوه کامل به همراه نمونه سوال ضمن خدمت حمایت از کالای ایرانی سوالات ضمن خدمت حمایت از کالای ایرانی
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوال ضمن خدمت حمایت از کالای ایرانی می باشد.سوالات
سوالات ضمن خدمت منشور گام دوم انقلاب با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون
کاملترین فایل در مورد سوالات ضمن خدمت گام دوم انقلاب
جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت گام دوم انقلاب سوالات ضمن خدمت منشور گام دوم انقلاب
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات گام دوم انقلاب می باشد.سوالات گام دوم انقلاب آن زیر می باشد:سوالات
سوالات ضمن خدمت منشور گام دوم انقلاب با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون
جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت گام دوم انقلاب سوالات ضمن خدمت منشور گام دوم انقلاب
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات گام دوم انقلاب می باشد.سوالات گام دوم انقلاب آن زیر می باشد:سوالات
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت اصول شاداب سازی مدارس با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون
کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات ضمن خدمت اصول شاداب سازی مدارس
جزوه کامل به همراه دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت اصول شاداب سازی مدارس
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوالات اصول شاداب سازی مدارس می باشد.سوالات اصول شاداب سازی مدارسآن زیر می
 امام صادق ع فرمود مردی از اصحاب پیمغمبرص  حال زندگیش سخت شد همسرش گفت کاش خدمت پیمغمبر ص میرفتی وازاوچیزی میخواستی مرد خدمت پیغمبر ص امد وچون حضرت اورا دید فرمود هرکه از سوال کند باو عطا کنیم وهر که  بی نیازی جوید خدایش بی نیاز کند تا سه بارانمرد
چنین کرد  سپس برفت وکلنگی عاریه کرد و بجانب کو هستان شده بالای کوه رفت وقدری هیزم. برید وبیاوردو به نیم چارک ارد فروخت وانرا بخانه برد وبخوردفردا هم رفت  و هیزم بیشتری اورد. و فروخت و همواره کار می
به گزارش خبرگزاری آنلاین ، در پی گزارش های تعدادی از افغان های کشته شده در داخل مرز ، شبکه ای از گزارش های پلیس را اجرا می کند. سرهنگ کاظم صمدی درباره این موضوع توضیح می دهد: در این گزارش در 4 مارس 1999 در وب سایت های افغانستان منتشر شد ، اگرچه ما در آن روز حوادث قابل توجهی نداشته ایم که در مرز اتفاق افتاده باشد.
شایان ذکر است که در جریان تحقیقات اولیه هیچ حادثه خاصی در مرز گزارش نشده است. گلبدین گفت: «برای گفتگو درمورد موضوع با نگهبانان شرقی افغا
سوالات ضمن خدمت سیستم های چند رسانه ای
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در سوالات ضمن خدمت سیستم های چند رسانه ای.سوالات ضمن خدمت ایران شناسی زیر می باشد: 
محتویات بسته نمونه سوال ضمن خدمت سیستم های چند رسانه ای:
این آزمون در حال آپدیت می باشد.لطفا ایمیل معتبر وارد کنید تا پس آپدیت خدمتتان ارسال گردد

نمونه سوال ضمن خدمت سیستم های چند رسانه ای

اما هدف از
همسر #شهید_چمران: 
یک هفته بود مادرم در بیمارستان #بستری بود. مصطفی به من سفارش کرد که «شما بالای سر مادرتان بمانید ولش نکنید، حتی شبها» و من هم این کار را کردم. مامان که خوب شد و آمدیم خانه، من دو روز دیگر هم پیش او ماندم، یادم هست روزی که #مصطفی آمد دنبالم، قبل از این که ماشین را روشن کند دست مرا گرفت و #بوسید، می‌بوسید و همانطور با گریه از من تشکر می‌کرد. من گفتم: «برای چی مصطفی؟» گفت: این دستی که این همه روزها به مادرش #خدمت کرده برای من مقدس ا
بر اساس ماده۲ قانون  خدمت پزشکان و پیراپزشکان گروه‌های زیر از انجام این طرح خدمت معاف هستند: ۱- همسران و فرزندان شهدا، آزادگان، مفقودان جنگ تحمیلی ۲- یک نفر برادر یا خواهر شهید یا مفقود ۳- برادران و خواهران ۲ شهید یا بالاتر ۴- آزادگان ۵- جانبازان ۲۵درصد و بالاتردر مورد معافیت افراد مازاد بر نیاز، اولویت با رزمندگان است.برابر ماده۳ این قانون، مدت خدمت دوره ضرورت و دوره احتیاط مشمولان این قانون که در حرفه پزشکی انجام شود از کل خدمت مقرر در ای
به گزارش ایسنا، بوسیله نقل از خبرگزاری رویترز، خبرگزاری رسمیکره شمالی گزارش عدالت که کیم جونگ اون، رهبر این کشور مجله ای شخصی ازدونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکادریافت کرده و روی محتوای آن به طور شدید فکر خواهد کرد. درون این گزارش جزئیات بیشتری درباره این نامه منتشر نشده اما آمده که راهنما کره شمالی آن را دارای محتوایی عالی قلمداد کرده است. کنار بنیان گزارش خبرگزاری رسمی کره شمالی، کیم جونگ اون گفته که روی محتوای جالب این نامه بوسیله طور
  آموزش نحوه استعلام پیامکی چک صیاد. 
به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، در راستای تکمیل خدمات سامانه صدور یکپارچه الکترونیک دسته چک (صیاد) و با هدف ایجاد شفافیت در فضای کسب و کار از طریق ارائه خدمت استعلام مربوط به سوابق چک برگشتی مشتریان، سامانه استعلام پیامکی صیاد به عنوان خدمت ارزش افزوده قابل بهره‌برداری است.
ادامه مطلب
داشبورد و چارت: در سیستم‌های اطلاعات مدیریت، داشبورد و چارت ارائه گرافیکی مهم‌ترین اطلاعات موردنیاز برای رسیدن به یک یا چند هدف مشخص است؛ که در یک صفحه با دقت و نظم چیده شده‌اند، تا مدیران بتوانند با یک نگاه وضعیت موجود را نظارت کنند.آلارم: یکی دیگر از نتایج استفاده از سیستم BI آلارم است که در مواقع بحرانی آلارم‌های لازم را به مدیران داده می‌شود.گزارش: گزارش نیز یکی از خروجی‌های سیستم BI می‌باشد. که به استفاده کننده این اجازه را می‌دهد که
با یک گزارش فیلم و سریال دیگه در خدمتون هستیم . در گزارش امروز قصد داریم دو سریال به همراه یک فیلم سینمایی به طور کامل معرفی کنیم . 
از آنجایی که فعلا وقت کافی برای نقد نویسی ندارم سعی کردم تمام نکات قوت و ضعف سریال به طور کامل بیان کنم . انشالله در یک فرصت بهتر حتما نقد شون براتون خواهم نوشتم . 
امیدوارم این گزارش فیلم و سریال براتون مفید و سود مند باشه . 

ادامه مطلب
با یک گزارش فیلم و سریال دیگه در خدمتون هستیم . در گزارش امروز قصد داریم دو سریال به همراه یک فیلم سینمایی به طور کامل معرفی کنیم . 
از آنجایی که فعلا وقت کافی برای نقد نویسی ندارم سعی کردم تمام نکات قوت و ضعف سریال به طور کامل بیان کنم . انشالله در یک فرصت بهتر حتما نقد شون براتون خواهم نوشتم . 
امیدوارم این گزارش فیلم و سریال براتون مفید و سود مند باشه . 

ادامه مطلب
دانلود سوالات ضمن خدمت تفسیر سوره کوثر با فرمت و پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون
کاملترین فایل در مورد نمونه سوالات ضمن خدمت تفسیر سوره کوثر
جزوه کامل به همراه نمونه سوال ضمن خدمت تفسیر سوره کوثر
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوال ضمن خدمت تفسیر سوره کوثر  می باشد.سوالات ضمن خدمت تفسیر سوره کوثر آن زیر می باشد:
محتویات بسته نمونه تفسی
خادمیاران محترم
با توجه به درگیر شدن آحاد مختلف کشور با ویروس همه گیر کرونا و تبعات ناشی از این بیماری ، شایسته است خادمیاران حضرت رضا علیه السلام با تأسی به سیره آن حضرت بیش از گذشته به یاری نیازمندان و اقشار محروم شتافته و با مشارکت در فعالیت های عام المنفعه، سهمی کوچک اما موثر را در خدمت به هم وطنان خویش ایفاء نمایند.
نحوه مشارکت دراین طرح:
ابتدا  از طریق سامانه خادمیاران رضوی باوارد کردن رمز عبور و نام کاربری وارد صفحه شخصی خود شده و مطا
سوالات ضمن خدمت مدرسه مجازی
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در سوالات ضمن خدمت مدرسه مجازی
محتویات بسته نمونه سوال ضمن خدمت مدرسه مجازی:
سوالات در حال طراحی می باشد اطلاع رسانی در کانال ضمن خدمت https://t.me/dabirfile            @dabirfile
کانال تلگرام ضمن خدمت فرهنگیان :           ht
روز آخر خدمتش دل تو دلش نبود!
انقدر شنگول بود که از راه رفتنش هم میشد فهمید براش یه روز دیگه ست!
روز آخر خدمت سربازی برای اکثری خیلی لذتبخش و منحصر به فرده. حتی برای دوست من که تو همون محل خدمتش باید کارش رو ادامه میداد.
حالا سرباز رفته و تقریبا همه جا سوت و کوره.
و ما گاهی با خاطرات شیطنتها و شوخیهاش لبخند حسرت باری میزنیم!
و البته یه خوششش بحالش از ته اعماقمون:)
امروز به این فکر کردم که روزی که خدمت من تموم بشه و برم بدیار باقی چه چیزایی از اطراف
عنوان کارآموزی: گزارش کار آموزی در نمایندگی مجاز سایپا
محل کارآموزی: نمایندگی شرکت سایپا واقع در مبارکه اصفهان
دسته: مکانیک
فرمت فایل: WORD (قابل ویرایش)
تعداد صفحات: 45
فهرست مطالب: جهت مشاهده فهرست مطالب این کارآموزی اینجا کلیک نمایید
وضعیت پوشه پیام‌های تبلیغاتی من در این دوروزه:فون‌پی آماده خدمت‌رسانی به شماست. استودیو چارخونه در دسترس است. با وجود مشکلات اینترنت بلیط خود را از مستربلیط بگیرید. اسنپ در خدمت شماست. چیلیوری آماده خدمت‌رسانی به شماست. سایت علی‌بابا باز است.دسترسی به خدمات تلویزیون اینترنتی لنز همچنان بدون وقفه ادامه دارد.آیو همچنان برای شما لحظات شیرین و مفرحی را ایجاد می کند. [هشتگ مسدودسازی اینترنت]__________پ.ن: قطعی اینترنت باعث شد یه نگاهی به اینج
#گزارش #خبر

«گزارش نهایی امور مالی مرکز نیکوکاری بشری در اسفند ماه 1398»

با توجه به نزدیک شدن پایان سال و همچنین تلاش مرکز برای جابه جایی هر چه سریعتر دفتر؛ گزارش نهایی امور مالی اسفند ماه آماده و تحویل کمیته امداد شد.

با توجه به شرح تفصیلی موجود در تصویر، مرکز در اسفند ماه 98 بالغ بر 633 میلیون ریال کمک غیر نقدی و 28 میلیون ریال کمک نقدی به مددجویان خود ارائه داده است.
گزارش جدید سهولت انجام کسب و کار بانک جهانی 
(Doing Business 2020)

بر اساس آخرین گزارش سهولت انجام کسب و کار بانک جهانی (DB 2020)که توسط بخش کسب و کار بانک جهانی منتشر شد، نمره سهولت کسب وکار امسال ایران با بهبود ۱.۵ واحدی به ۵۸.۵ افزایش یافته است و با یک رتبه صعود در رده ۱۲۷ در میان ۱۹۰ کشور قرار گرفته است. 

ادامه مطلب
وقتی ما گزارش های مربوط به یک حادثه ای مانند هفت تیر سال 1360 را ملاحظه کنیم، آنچه روزهای اول در اخبار درج شده در مطبوعات آمده، با آنچه طی روزهای بعد می شنویم، و همین طور آنچه بعدها افراد باقی مانده گزارش کرده اند، و یا روایات رسمی حکومت از این حادثه، و نیز آنچه در سالگرد آن حادثه طی سالهای بعد گزارش می شود، همه اینها، گرچه در گزارش اصل این که این واقعه رخ داده شریک هستند، اما روایت آنها تفاوت هایی دارد که می توان بر اساس شاخص هایی زمان آنها را ت
شهردار آبپخش گفت: دلیل اصلی مخالفت های شورای شهر، ایستادگی اینجانب در مقابل خواسته های غیرقانونی آنها بوده است و تا روزی که سکاندار شهرداری هستم به هیچ کس باج نخواهم داد و صادقانه به مردم خدمت خواهم کرد.به گزارش اتحاد خبر؛شامگاه یک شنبه 19 آبان ماه، نشست پرسش و پاسخ شهردار آبپخش با شهروندان این شهر، در حسینیه حضرت علی اکبر(ع) محله بهرام آباد برگزار شد.مهندس اعظم صمصامی در این اجتماع باشکوه اظهار داشت:دو سال است به عنوان سکاندار شهرداری آبپخ
خاطرات خدمت سربازی شهید حاج احمد بشی:
ایشان خدمت سربازی خود را در منطقه کردستان انجام داد، در طول داران خدمت بدلیل مصائب مالی و بعد مسافت تا بندر سیراف که محل زندگی خانوده اش بود ، هرگز نتوانست به مرخصی و ملاقات خانواده برود.
تنها از طریق نامه نگاری وضعیت سلامت خود را به اطلاع خانواده اش میرساند. سرمای شدید منطقه کردستان و ظلم ارتش رژیم ستمشاهی به سربازان، فشار این دوران را بر وی مضاعف کرده بود و تاب تحمل را از آنان گرفته بود.
لیکن با تحمل تما
خاطرات خدمت سربازی شهید حاج احمد بشی:
ایشان خدمت سربازی خود را در منطقه کردستان انجام داد، در طول دوران خدمت بدلیل مصائب مالی و بعد مسافت تا بندر سیراف که محل زندگی خانوده اش بود ، هرگز نتوانست به مرخصی و ملاقات خانواده برود.
تنها از طریق نامه نگاری وضعیت سلامت خود را به اطلاع خانواده اش میرساند. سرمای شدید منطقه کردستان و سختگیری‌های ارتش رژیم شاهنشاهی به سربازان، فشار این دوران را بر وی مضاعف کرده بود و تاب تحمل را از آنان گرفته بود.
لیکن
ترجمه کارت پایان خدمت :
کارت پایان خدمت وظیفه عمومی برای افرادی صادر خواهد شد که خدمت وظیفه عمومی خود را به پیان رسانیده و سپس بعد از این مراحل به دنبال دریافت کارت مشخصات پایان خدمت خود خواهند بود .
اززمانی که دفتر خدمات الکترونیک انتظامی کشور رونمایی گردیده تمامی این کارت ها به صورت هوشمند صادر خواهد شد و فرآیند صدور این کارت ها حداکثر 15 روز خواهد بود و در صورتی که بیش از ان طول کشید باید برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت خدمات الکترونیکی انت
پاورپوینت آموزش فن گزارش نویسی
دانلود پاورپوینت آموزش فن گزارش نویسی، در 22 اسلاید. این پاورپوینت به آموزش فن گزارش نویسی میپردازد.این فایل برای نوشتن اخبار و اطلاعات و رویدادها و... مناسب می باشد.در این فایل مراحل گزارش نویسی توضیح داده شده است.این فایل علاوه بر این که برای یادگیری مناسب است برای ارائه در کنفرانس شما نیز ...

ورود به سایت سامانه ضمن خدمت فرهنگیان – وزارت آموزش و پرورش ltms.medu.ir

راهنمای ورود به سامانه ضمن خدمت فرهنگیان : برای ورود به حساب کاربری خود در سامانه ضمن خدمت فرهنگیان LTMS، در قسمت کد کاربری: کد پرسنلی خود و در قسمت رمز عبور: کد ملی خود را وارد نمایید.

#گزارش #شفافیت

گزارش نهایی امور مالی مرکز نیکوکاری بشری مربوط به بهمن ماه 1398

طبق شرح تفصیلی موجود در تصویر، در تاریخ 98/12/01 طی جلسه ای با حضور مدیر عامل و مسئول امور مالی تمامی امور مالی مرکز از ابتدا تا انتهای بهمن 1398 مورد بررسی و مستندسازی قرار گرفت.
.

سلام دوستان امروز مطلبی به دستم رسید که میخوام باهاتون در میون بذارم.
طرح بخشش زندان و اضافه خدمت سربازان غایب و فراری از ۲۶ بهمن ماه همزمان با «روز مادر» تا ۱۸ اسفند ماه «روز پدر» اجرایی می‌شود. بر اساس قوانین خدمت وظیفه فرار از خدمت، مجازات حبس دارد.
امسال از روز مادر تا روز پدر به سربازان فراری و غایبی که خود را به یگان یا به مجموعه دادسرای نظامی استان معرفی می‌کنند، این فرصت داده شده است تا بدون رفتن به زندان و تعیین مجازات حبس بتوانند ب
در این راهنما مراحل نصب استک ELK یعنی Elasticsearch 2.2.x, Logstash 2.2.x و Kibana 4.5.x را روی سرور اوبونتو 14.04 بررسی می‌کنیم. همچنین شیوه پیکربندی آن برای گردآوری و بصری‌سازی گزارش‌های سیستمی در یک مکان مرکزی را با استفاده از Filebeat 1.1.x معرفی می‌کنیم. Logstash یک ابزار متن-باز برای گردآوری، تجزیه و مرتب‌سازی گزارش‌ها برای استفاده‌های آتی محسوب می‌شود. Kibana یک رابط وب است که می‌تواند برای جستجو و مشاهده گزارش‌هایی که Logstash اندیس‌گذاری کرده، مورد استفاده قرار
نمونه سوالات ضمن خدمت فناوری های نوین آموزشی با فرمت پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار
کاملترین فایل در مورد دانلود سوال ضمن خدمت فناوری های نوین آموزشی جزوه کامل به همراه دانلود سوال ضمن خدمت فناوری های نوین آموزشی
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوال ضمن خدمت فناوری های نوین آموزشی می باشد.دانلود نمونه سوالات ضمن خد
نمونه سوالات ضمن خدمت فناوری های نوین آموزشی با فرمت پی دی اف و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار
کاملترین فایل در مورد دانلود سوال ضمن خدمت فناوری های نوین آموزشی جزوه کامل به همراه دانلود سوال ضمن خدمت فناوری های نوین آموزشی
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در آزمون نمونه سوال ضمن خدمت فناوری های نوین آموزشی می باشد.دانلود نمونه سوالات ضمن خد
از ۲۵ یا ۲۶ بهمن که از خونه زدم بیرون و عازم خدمت اجباری سربازی شدم دیروز بعد از دو ماه دوباره پام به خونه باز شد و با اجازتون ایام عید رو تو زندان جزیره به سر بردم و این پست هم برای اینکه فروردین ماه بدون یادداشت نمونه نوشتم تا ببینم کی دوباره وقت بشه و از تجربیات خدمت اجباری بنویسم...
فعلا، شاد باشید
سوالات ضمن خدمت روش تحقیق در علوم تربیتی + جزوه
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، سوال ضمن خدمت روش تحقیق در علوم تربیتی
محتویات بسته نمونه سوال ضمن خدمت روش تحقیق در علوم تربیتی:
این آزمون در حال آپدیت می باشد. اطلاع رسانی از طریق کانال https://t.me/dabirfile
نمونه سوال ضمن خدمت روش تحقیق در علوم تربیتی با 90 سوال
سایر محصولات این بسته
نمونه سوال روش تحقیق در علوم تر
مدارک لازم جهت معافیت 28 و 29 ماه جبهه :فتوکپی شناسنامه+کارت ملی+پایان خدمت پدرفتوکپی شناسنامه+کارت ملی+آخرین مدرک تحصیلی+گواهی اشتغال به تحصیل+عکس3قطعهمعاف شونده(درصورتی ک فرد سرباز باشد گواهی اشتغال ب خدمت+برگه اعزام ب خدمت از پلیس+10)درصورتی ک معاف شونده برادر بالای18 سال داشته باشد :فتوکپی شناسنامه + کارت ملی + پایان خدمت یا گواهی اشتغال ب تحصیلافرادی ک دارای جانبازی میباشند روگرفت فرم شماره2 صادره از بنیادشهیدافرادی ک دارای سابقه بسیج میب
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت سبز
دبیر و معلم گرامی کاملترین نمونه سوالات ضمن خدمت مدیریت سبز کلیه استان ها بصورت پی دی اف و قابل پرینت و مطالعه در موبایل در خدمت شما قرار خواهد گرفت کاملترین فایل سوالات ضمن خدمت مدیریت سبز توسط تیم بانک فایل درسی(درسی فایل) که متشکل از از دبیران متخصص و مجرب در حوزه تدوین سوالات ضمن خدمت هستند آماده گردیده است ضمنا کلیه سوالات ضمن خدمت بصورت تخصصی و ریز از متن آزمون های برگزار شده قبلی استخراج گردیده
هو

در این کار [تصوف] خدمت پیر را مقدم دار و بعد قدم در راه گذار. بدون ارادت پیر راه و مرشد آگاه ، دم از تصوف نتوان زد و قدم در سلوک طریقت نتوان گذاشت. صوفی خودسَر تصوفش وَهمی است و عملش بنافهمی. چون راه نمیداند هنوز قدم برنداشته از راه بماند.

"الرَفیقُ ثُمَّ الطَّریقُ"

تصوف ظاهرش خدمت پیر است در هر حال و باطنش اطاعت عقل است به تمام صفات کمال. دل به خدمت پیر احیا شود و وجود به پیروی عقل مصفی. عقل به ظاهر پیر جسمانیست و پیر به معنی همان عقل مجرد ن
گزارش سازمان محیط زیست با عنوان"جنگ های ایران ؛ ارزش ها و تهدیدات" شهریور ۱۳۹۴
گزارش بانکجهانی در سال ۲۰۱۴ از اوضاع اقتصادی جهان
زیست شناسی حفاظت ، انتشارات پیام نور
آمار سازمان همکاریاقتصادی و توسعه 
سازمان خوار بار وکشاورزی ملل متحد _گزارش سالانه ،۲۰۱۵ی
 نکاتی منتخب از بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای ستادهای نماز جمعه که در تاریخ ۱۳۸۱/۵/۵ انجام شده است با عنوان دریچه‌ای دلگشا به سمت معنویّت و آگاهی ارائه خواهد شد.
دریافت pdf
• خدمت به نماز جمعه، خدمت به دین و تقواست؛ چون نماز جمعه برای گسترش تقوا و روح دینی در مردم است؛ همچنان که خدمت به نماز جمعه، خدمت به آگاهىِ سراسری ملت ایران است؛ چون نماز جمعه یک عملِ صرفاً عبادی نیست؛ عملی است که در ذات و ترکیب خود، آگاهی بخش است؛ هم اجتماع عظیم
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سیدمحمد موسوی، معاون مدنی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری چهارمحال و بختیاری گفت: داخل دو ماه­ گذشته ۵۲ گزارش کرونا درون سامانه­ سجام ثبت و برای پیگیری و اقدام بوسیله مراجع مربوطه ارجاع شد.   وی افزود: شهروندان از طریق سامانه جامع ارتباطات بشریت قوه قضاییه (سجام)، می توانند هرگونه سرکشی و جرمی را که باعث شیوع مصیبت کرونا می شود، از طریق تارنمای sajam. scpd. ir ثبت و بخاطر تجسس و رسیدگی متولیان ح
ویژه تمامی فرهنگیان کشور 
1- معلمین گرامی
2- کارکنان اداری و آموزشی 
3- دانشجو معلمان 
4-نیرو های پیمانی و قراردادی 
5- نیرو های خدماتی آموزش و پرورش (سرایداران - نظافتچی ....)
از موسسات دارای مجوز از آموزش و پرورش 
ساعت های ضمن خدمت به میزان دلخواه از 100 تا 500 ساعت در یک ماه 
ثبت مستقیم در سامانه ضمن خدمت فرهنگیان  ltms.medu.ir
هزینه ثبت نام و آزمون ساعتی 1/500 تومان 
اطلاعات مورد نیاز :
نام :
نام خانوادگی :
کد ملی :
ش ، شناسنامه :
صادره از :
تاریخ تولد :
کد پرسن
در حالی که انجمن جهانی موبایل (GSMA) در زمان تحریم‌ به ایران ارائه خدمت می‌کرد پس از رفع برخی تحریم‌ها، خدمت خود به ایران را قطع کرده است.
براساس کسب اطلاع از اپراتورهای تلفن همراه، در حالی که GSMA در زمان
تحریم‌ها به ایران ارائه خدمت می کرد پس از رفع برخی تحریم‌ها، ارائه خدمت
مستقیم به ایران را قطع کرده است.
هنوز علت این تحریم معلوم نشده است.GSMA انجمن جهانی موبایل است که  هماهنگی‌های بین‌المللی در حوزه موبایل را انجام می‌دهد.
ادامه مطلب
با سلام خدمت مخاطبین و بازدید کنندگان وبسایت بنده (دلپر)
از اینکه در این مدت با بازدیدها و ارسال نظرات خود همراه ما بودید سپاسگزارم و به یاری خداوند در فرصت فراغت ایام تابستان با مطالبی جدید و مفید بیش از پیش در خدمت شما خواهم بود.سپاس از همراهی شما مهربانان

گزارش کارورزی1 با فرمت ورد در 47 صفحه قابل ویرایش
فهرست گزارش کارورزی1:
مقدمه.....................................................................3
تشکر وقدردانی..........................................................5
گزارش روز اول........................................................6
گزارش فیزیکی..........................................................9
گزارش ساختاری........................................................22
گزارش عاطفی..........................................................31
گزارش آموزشی........................................................33
گزارش پایانی...........................................................45
مق
به گزارش همشهری آنلاین، ایرنا به نقل از خبرگزاری رسمی عربستان سعودی (واس)  گزارش داد که سلطان عربستان در دیدار با جینا هاسپل، مهتر سیا در خصوص تحولات منطقه و جهان و موضوع های مشترک گفت وگو کردند. بر اساس این گزارش، در این دیدار وزرای خارجه و ناحیه عربستان سعودی نیز حضرت داشتند. جزئیات بیشتری از این ملاقات منتشر نشده است. این بازدید در حالی اجرا شد که مقام های قضایی آمریکا، شانس عربستان را متهم کردند که با استخدام دو کارمند توئیتر تکاپو کرد
سوالات ضمن خدمت روش تحقیق در علوم تربیتی + جزوه
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسشته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، سوال ضمن خدمت روش تحقیق در علوم تربیتی
محتویات بسته نمونه سوال ضمن خدمت روش تحقیق در علوم تربیتی:
این آزمون در حال آپدیت می باشد. اطلاع رسانی از طریق کانال https://t.me/dabirfile
نمونه سوال ضمن خدمت روش تحقیق در علوم تربیتی با 90 سوال
سایر محصولات این بسته
نمونه سوال روش تحقیق در علوم ت

۱. رتبه یکمیزان سابقه:  ۲ سالدوره های ضمن خدمت: ۱۲۰ ساعتارزشیابی:۷۵ درصدشاخص صلاحیت معلمی:۶۰ درصد
۲‌. رتبه دومیزان سابقه: ۶ سالتوقف در پایه اول :۴ سالدوره های ضمن خدمت: ۱۸۰ ساعتارزشیابی: ۸۰ درصدشاخص صلاحیت معلمی:۶۵ درصد
 ۳. رتبه سهمیزان سابقه: ۱۲ سالتوقف در رتبه دوم: ۳ سالدوره های ضمن خدمت: ۱۵۰ ساعتشاخص صلاحیت معلمی:۷۰ درصد
۴. رتبه چهارمیزان سابقه: ۱۸ سالتوقف در رتبه سوم : ۴ سالدوره های ضمن خدمت: ۱۲۰ ساعتشاخص صلاحیت معلمی:۷۵ درصد
۵. رتبه پنجم
باربری شمال تهران را به باربری ایفل بسپارید .
باربری ایفل با سالها تجربه در باربری تهران آماده خدمت رسانی در باربری شمال تهران است .
باربری ایفل بی شک یکی از باربری های قابل اعتماد و نام آوازه در اتوبار شمال تهران است.
کادر مجرب باربری ایفل بطور شبانه روزی در خدمت شما شهروندان ساکن تهران است .
برای دریافت خدمات باربری شمال تهران تنها با یک تماس ما در خدمت شما هستیم.
لینک صفحه : باربری شمال تهران 
بالاخره محل خدمت سربازی بنده هم مشخص شد، نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی.

شور و شعف خاصی در من ایجاد شده و اصطلاحا دل تو دلم نیس، نه به خاطر سپاه بودن بلکه به خاطر احساسی که با دیدن محل خدمت به من دست داد. حس عجیبی که غوغایی در من ایجاد کرد. حس کردم در شهادت باز شده و یک فرصت پیش رو دارم، فرصت شهادت.
این حس منو بدجوری به هم ریخته. منی که همیشه نگاه غالبم عقل و منطق بوده و کمتر حس رو تجربه کردم.
لطف کنید هر کی این نوشته رو خوند یه دعا در حق
در ادامه رشد قیمت ها در بورس تهران و با احتساب رشد دیروز در شاخص کل، بازدهی بورس تهران از ابتدای سال تا دیروز، نزدیک به 100 درصد رسید. رقم دقیق، 99.7 درصد است. این در حالی است که هنوز ورود نقدینگی به بازار ادامه دارد. اکنون شاخص کل به محدوده 356000 واحدی رسیده است و راهی تا رسیدن به مقاومتی که قبلا اعلام کرده بودم، ندارد. از سوی دیگر، در آستانه ارسال گزارش های ماهانه و همچنین ارسال گزارش های 9 ماهه شرکت ها هستیم. انتظار مثبت از گزارش ها، یکی از دلایل ا
یک سوالی که خیلی ذهنم رو به خودش مشغول کرده اینه که چرا با وجود این همه گرونی ها این رستوران سرکوچه مون چلو کباب کوبیده رو میده پرسی 9 هزار تومن :|
........................
دوستان بزرگوار من یادم رفته بود که گزارش تصویری کمپین کوله پشتی مهر رو توی وبلاگ اطلاع رسانی کنم، از طریق لینک زیر میتونید این گزارش رو ببینید.
اینستاگرام
امروز قراره یکی از پسرهای فامیل بره خدمت. یعنی بره آموزشی . با توجه به اینکه محل خدمتش با اشنابازی جور شده و کلا الان دیگه خدمت اون خدمت سابق نیست، به نظرم استرس خاصی نداره. ولی خوب مادرش و خاله اش اینها آبغوره براش می گرفتند. بعد من به فکر افتادم که ازدواج بدتره یا خدمت؟
اول از برداشت عمومی شروع می کنیم
نود و نه درصد کسانیکه رفته اند خدمت، دوهزار تا خاطره شیرین از خدمت دارند و از اون بعنوان دوران شیرینی یاد می کنند و به بقیه جوونها می گن زودتر
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت مهارت های زندگی
دانلود کاملترین نمونه سوالات ضمن خدمت مهارت های زندگی
جهت استفاده مدیران و معاونان و معلمان و نیرو های آزاد مدرسه برای آشنایی
با مدرن ترین روش های تدریس مهارت های زندگی سراسر کشور می باشد.همکار
فرهنگی عزیزنمونه سوالات ضمن خدمت مهارت های زندگی بهترین و کاملترین فایل
سوالات ضمن خدمت جهت استفاده تمامی کارمندان آموزش و پرورش و سایر ارگان
های دولتی و غیر دولتی، در آزمون های ضمن خدمت مهارت های ز
دنیای بورس: با توجه به دسترسی به صورت‌های مالی فصل بهار و انتشار آخرین گزارش ماهانه تابستان به نظر می‌رسد برآورد سود تابستانی بسیاری از شرکت‌های تولیدی در فصل دوم سال نیز در دسترس است. دنیای بورس در گزارش‌های آتی برآورد کمّی از سودآوری چند شرکت مطرح را ادامه خواهد کرد. با این حال وضعیت عملکرد تمامی این دسته از بنگاه‌ها در قیاس با ماه پیشین و فصل بهار ارائه خواهد شد. این جدول به تنهایی نمی‌تواندمعیار تصمیم‌گیری باشد. با این حال می‌تواند
فتحی بیرانوند با اشاره به خطرها و آسیب هایی که از سوی متخلفان و افراد سودجو متوجه محیط بانان شده و مورد تیراندازی قرار می گیرند، تاکید کرد: استفاده ازاین جلیقه های ضد گلوله باعث حفاظت بیشتر از جان حافظان طبیعت در مقابل متخلفان خواهد شد.

به گزارش ایرنا مهرداد فتحی بیرانوند روز دوشنبه اظهار داشت: اکنون ۱۰۵ محیط بان در راستای حفظ و حراست تنوع زیستی این استان مشغول خدمت هستند که نسبت به استاندارد و ظرفیت استان این تعداد بسیارمحدود است.
ادام
ASGHAAMDOOOON ساعاتی پیش از قاعده انتشار بیانیه ای مطبوعاتی، جدیدترین گزارش مالی خود را در دسترس صبر داد. آمار منتشرشده از سوی AMD مدال می دهند مقیاس درآمد فصل به فصل این شرکت با افتی ۱۶ درصدی مواجه شده است. به علاوه درآمد عملیاتی AMD نیز کمبود داشته؛ موضوعی که تا معادل زیادی به نرم شدن جریان درآمدزایی و بلندی روبیدن هزینه های جستجو و توسعه (R
با سلام خدمت دوستان، هموطنان و علاقمندان، شما می توانید ما را در پیام رسان داخلی ایتا دنبال کنید

شبکه اطلاعات ملی کشورمان بخوبی امتحان پس داد و با قطع شبکه اینترنت بین الملل، شبکه اطلاعات کشور بخوبی کار می کند و ما در این شبکه با کانال های باورنیوز و خبرهای فوری پلدشت در خدمت شما هستیم
بنام خداوند بخشنده و مهربان
باسلام
گزارش 9 و کمی خلاصه.
در اخرین گزارش،در رابطه با بخش پیام خصوصی توضیحاتی ارائه شده،به طور کلی در بخش پیام خصوصی و بیشتر بخش ها تلاش میشود،علاوه بر اینکه گرافیک و تصویر خوب باشد،قابلیت ها مدیریت بیشتر در اختیار کاربر باشه تا بتواند در شرایط مختلف بهتر فضایی کاربری خود را مدیریت کند.
ادامه مطلب
دانلود گزارش کاراموزی در گلخانه
دانلود گزارش کاراموزی در گلخانه تعداد صفحات : 61 1-مقدمه 2- محل کاراموزی 3-شرایط استاندارد گلخانه ها 4-آشنایی با پرورش انواع گل ها در گلخانه 4-1- گل حسن یوسف 4-2- گل سنبل 4-3-گل شیپوری 4-4- گل مریم 4-5-گل پامچال 4-6-گل شمعدانی 4-7-گل میخک 4-8-گل رز 4-9- گلهای فصلی پیازی 4-10- گل

«گزارش به خاک صحرا» مجموعه پادکست‌هایی هست که به دغدغه‌های روزمره‌ی سپهرداد می‌پردازد. این سری گزارش‌ها موضوع مشخص و پیش‌بینی‌پذیری ندارند. انتخاب موضوعات کاملا وابسته به مطالعات نگارنده، حوادث روزمره، همکاری دوستانش و حال و هوای اوست. به مناسبت فرا رسیدن نوروز عجیب و غریب ۱۳۹۹، اولین سری از گزارش به خاک صحرا تقدیم می‌گردد. (تمام سوتی‌ها و ضایع بودن‌ها ناشی از آماتور بودن بنده است).گزارش به خاک صحرا- ۱: آیا دوچرخه‌سواری یک امر غیرا
مطالعات تامین آب کشاورزی اراضی ایدنک
خدمات مطالعات مرحله اول و دوم و نقشه برداری تامین آب ایدنک شهرستان لنده در اواخر اسفند سال  1396 از سوی مدیریت آب و خاک و امور فنی مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد  به این مهندسین مشاور ابلاغ گردید.
این پروژه به منظور تامین آب مطمئن توسط پمپاژ و انتقال آب به اراضی روستای ایدنک می باشد.
فهرست گزارشاتی که در روند انجام مطالعات مرحله اول طرح تامین آب ایدنک ارائه خواهد شد به شرح زیر  می باش

آموزش ضمن خدمت که به ( OJT ( on the job training مشهور است ، آموزش توانایی و دانش لازم به کارکنان در جهت انجام کاری مشخص در محیط کار را آموزش حین خدمت میگویند.
آموزش ضمن خدمت از وسایل معمولی که در محیط کار موجود است مانند ماشینها ، مدارک ، دانش و توانایی فرد استفاده میکند تا کارکنان به طور موثرتر وظیفه سازمانی خود را انجام دهند
آموزش ضمن خدمت میتواند به وسیله تجربه کاری به دست آمده در محیط کار رخ دهد یا با انجام عملی وظیفه سازمانی فرد وقوع یابد و یا میت

آموزش ضمن خدمت که به ( OJT ( on the job training مشهور است ، آموزش توانایی و دانش لازم به کارکنان در جهت انجام کاری مشخص در محیط کار را آموزش حین خدمت میگویند.
آموزش ضمن خدمت از وسایل معمولی که در محیط کار موجود است مانند ماشینها ، مدارک ، دانش و توانایی فرد استفاده میکند تا کارکنان به طور موثرتر وظیفه سازمانی خود را انجام دهند
آموزش ضمن خدمت میتواند به وسیله تجربه کاری به دست آمده در محیط کار رخ دهد یا با انجام عملی وظیفه سازمانی فرد وقوع یابد و یا میت
شرح وظایف پست سازمانی -6 خدمتگزار

1- وزارت /موسسه :  آموزش و پرورش

2- واحد سازمانی :    دبیرستان شهیده زهره بنیانیان

3- محل جغرافیایی خدمت :    شهرستان ها و مناطق 

4- عنوان  پست/ شغل : خدمتگزار

5- نوع پست / شغل :      ثابت / مستمر    T    موقت £

شاغل این پست با رعایت موازین شرعی و طبق مقررات اداری و مالی،وظایف زیررا تحت نظارت    مدیر      انجام می دهد :

¨  حضور در محل خدمت حداقل یکساعت قبل از شروع کار رسمی مدرسه و خروج از آن پس از پایان ساعت

گزارش کامل کارورزی 1 با فرمت ورد در 18 صفحه
فهرست مطالب
گزارش خاطره ی روز اول کارورزی 1
مشاهده ی تاملی 3
گزارش فیزیکی 4
گزارش (روایتی) ازساختارسازمانی واداری مدرسه 7
گزارش آموزشی 10
گزارش عاطفی 11
فرم مشاهده ی کلاس درس (اختیاری) 15
جمله پایانی 18
گزارش روز اول کارورزی
با صدای زنگ هشدار موبایلم که شب قبلش بر روی ساعت 6 تنظیم کرده بودم بیدار شدم وپس ازاینکه نماز خواندم با دوستانم به سلف رفتیم و پس از صرف کره ومربا به خوابگاه آمدم و مسواک زدم و سپس لباس
مطالعات تامین آب کشاورزی اراضی ایدنک
خدمات مطالعات مرحله اول و دوم و نقشه برداری تامین آب ایدنک شهرستان لنده در اواخر اسفند سال  1396 از سوی مدیریت آب و خاک و امور فنی مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد  به این مهندسین مشاور ابلاغ گردید.
این پروژه به منظور تامین آب مطمئن توسط پمپاژ و انتقال آب به اراضی روستای ایدنک می باشد.
فهرست گزارشاتی که در روند انجام مطالعات مرحله اول طرح تامین آب ایدنک ارائه خواهد شد به شرح زیر  می باش
به گزارش ایسنا، ایرج رئیسان مدیر بی مو مدیریت جنگ استانداری سمنان پیش روی کرد: این زمین لرزه۴.۷ ریشتری تاکنون سه گانه پس رعشه داشته که بزرگترین این پس لرزه ها ۴.۱ ریشتر بوده است. وی تکثیر کرد:این زمین لرزش بوسیله ظهر دو زمین لرزه ۳.۸ و ۳.۹ ریشتری که دقایقی پیش دامغان را لرزاند، برای چندمین بار در چند ساعت اخیر مناطقی از شهرستان دامغان را لرزاند. مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان با اشاره بوسیله خصوصیات این زمین لرز خاطرنشان کرد: این زمین
راهنمای استفاده و خطایابی در جمله چین
راحت تر استفاده کن !!
امروزه اکثر مشکلات گزارش شده تکراری است . بنابراین ما تمامی خطاهای گزارش شده را در این دو فایل زیر جمع آوری کردیم و راح حل هایی برای پیشگیری و حل آنها قرار دادیم.
اگر با مشکلی مواجه شدید که در این دو فایل وجود نداشت ، آنگاه به بخش گزارش خطا مراجعه کنید.
مهم : راهنمای استفاده از جمله چین (پیشگیری)
مهم : راهنمای خطایابی (راه حل)
جلسه تشریح برنامه عملیاتی شهرداری منطقه 19 درخصوص مناسب سازی معابر، بوستان ها و ساختمان ها در سال جاری با حضور شهردار منطقه، معاونین شهردار و اعضای کمیته مناسب سازی منطقه برگزار شد.به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، در ابتدای این نشست گزارشی از  معابر، بوستان ها و ساختمان های مناسب سازی شده منطقه درسال گذشته ارائه شد و سپس علی توکلی شهردار منطقه ضمن تأکید بر اهمیت مناسب سازی ویژه فضاهای عمومی و بوستان ها که محل تردد معلولین و سایر شهرون
چند روزی است که دو نماینده ی بابل آقایان نیاز و نجفی، هر کدام مستقلا و جداگانه در حال منتشر کردن خدمات خود و اطلاع رسانی به مردم شهرستان بابل هستند . 
گرچه اطلاع رسانی از اقدامات و خدمات انجام شده، کار پسندیده ای می باشد ولی اینگونه" ساز مستقل زدن" سزاوار و زیبنده ی اولا شهرستان و ثانیا خود نمایندگان محترم نیست!
اینگونه گزارش دادن به مردم خسارتهایی دارد از جمله اینکه:
اول:
به مردم القا می شود نمایندگان بابل در خدمت به مردم(اگر خدمتی باشد) تکرو
گزارش کارآموزی رشته برق
گزارش کارآموزی رشته برق، در قالب فایل word و در حجم 46 صفحه. بخشی از متن: خازنها یکی دیگیر از اجزاء پستها خازنها می باشند. خطوط انتقال در بارهای سنگین، ترانسفورماتور ها و بالاخره بعضی از مصرف کنندگان از قبیل موتور ها باعث پایین آمدن ضریب قدرتی شبکه می گردند ...
نمونه سوالات ضمن خدمت آشنایی با نظام و آیین نامه های دور کاری با دقت کامل و آپدیت روزانه منابع آزمون و سوالات پرتکرار
کاملترین فایل در مورد ضمن خدمت آیین های آشنایی با دور کاری
جزوه کامل و سوالات ضمن خدمت آیین نامه های آشنایی با نظام دور کاری
این مجموعه دارای سوالات تستی فراوان درمورد  آیین نامه آشنایی با دور کاری می باشد
 جزوات تخصصی ویژه ازمون آیین نامه نظام دور کاری برخوردار است+جزوه تخصصی ازمون
این بسته دقیقا براساس منابع ازمون ضمن خد
سوالات ضمن خدمت جهش تولید
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در سوالات ضمن خدمت جهش تولید
محتویات بسته نمونه سوال ضمن خدمت جهش تولید:
سوالات در حال طراحی می باشد اطلاع رسانی در کانال ضمن خدمت https://t.me/dabirfile            @dabirfile
کانال تلگرام ضمن خدمت فرهنگیان :           https://t.me/d
#حدیث_مهدوی 
امام حسن عسگری(ع)

«ابو‌هاشم جعفری می گوید: خدمت امام حسن عسکری علیه‌السلام عرض کردم: جلالت شما مانع می شود از اینکه پرسش خود را بی پرده مطرح کنم، آیا اجازه می فرمایید، سوالی از خدمت شما بکنم؟ فرمود: بپرس. عرض کردم: سرور من! آیا برای شما فرزندی هست؟ فرمود: آری. گفتم: اگر برای شما حادثه ای پیش آید کجا از وی پرس و جو کنم؟ فرمود: در مدینه».
کمال الدین/ ص384 و اعلام الوری/ ص412
#حدیث_مهدوی 
امام حسن عسگری(ع)
«ابو‌هاشم جعفری می گوید: خدمت امام حسن عسکری علیه‌السلام عرض کردم: جلالت شما مانع می شود از اینکه پرسش خود را بی پرده مطرح کنم، آیا اجازه می فرمایید، سوالی از خدمت شما بکنم؟ فرمود: بپرس. عرض کردم: سرور من! آیا برای شما فرزندی هست؟ فرمود: آری. گفتم: اگر برای شما حادثه ای پیش آید کجا از وی پرس و جو کنم؟ فرمود: در مدینه».
کمال الدین/ ص384 و اعلام الوری/ ص412
مهمترین شرایطی که برای طلاب در اکثر استخدامی ها لازم است؛ مدرک سطح دو وکارت پایان خدمت می باشد. بنابراین کسانی که کارت پایان خدمت ندارند در اولین مرحله، باید با مراجعه به مراکزی که جذب سرباز طلبه دارند؛ اقدام به ثبت نام و گذراندن دوران خدمت و دریافت کارت نمایند. دریافت لیست مراکز جذب سرباز طلبه با مراجعه به لینک زیر: http://s6.picofile.com/file/8385773776/index.png
و هچنین جذب اکثراستخدامی ها هم از بین خواهران و هم برادران می باشد.
به گزارش عصرحباد؛ جشن عید سعید غدیر خم، امشب (دوشنبه 28 مرداد 98) بعد از نماز مغرب و عشاء با حضور پر شور مردم و با اجرای مسابقه، مدیحه سرایی، نورافشانی و... به همراه حرکت نمادین کاروان غدیر خم در محل پارک آزادگان شهر حبیب آباد برگزار شد.
گفتنی است این مراسم به همت هیئت محبان حضرت علی اکبر (ع) مسجد تکیه و با همکاری شهرداری حبیب آباد برگزار شد.
گزارش تصویری این مراسم بزودی منتشر خواهد شد.
قاسم سلیمانی در سال ۱۳۷۹ش از سوی آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران به فرماندهی سپاه قدس منصوب شد. بر اساس گزارش نقل شده از مرکز ویژه اطلاعات اسرائیل، سپاه قدس در سال ۱۹۹۰م جهت افزایش فعالیت برون‌مرزی ایران شکل گرفت و سلیمانی پس از احمد وحیدی دومین فرمانده سپاه قدس ایران شد.
طبق این گزارش، قاسم سلیمانی نقش کلیدی در تقویت نفوذ ایران در خاورمیانه به ویژه در ناآرامی‌های منطقه‌ای معروف به بیداری اسلامی (بهار عربی) ایفا کرده است. هم
گزارش کار آزمایشگاه عملیات واحد
گزارش کار آزمایشگاه عملیات واحد، در حجم 55 صفحه و قالب 9 فایل word شامل موارد زیر: خشک کن دوار، برج خنک کننده، برج جذب، برج آکنده، تعیین ضریب نفوذی دی اکسید کربن در آب با استفاده از ستون جداره مرطوب، استخراج مایع مایع، آشنایی با هیدرودینامیک و انتقال جرم در ستون ...
نمونه سوالات دوره ضمن خدمت منشور گام دوم انقلاب
دوره آموزشی با عنوان « منشور گام دوم انقلاب » با کد ۹۹۵۰۶۶۳۵ به مدت ۶ ساعت به شیوه الکترونیکی از طریق سامانه LTMS برگزار می گردد. نمونه سوالات دوره ضمن خدمت منشور گام دوم انقلاب
قبولی در آزمون با دانلود سوالات، ۱۰۰درصد تضمینی
فایل دانلودی با قابلیت جستجو هست که شامل تمامی سوالات منشور گام دوم انقلاب دوره مذکور می باشد، با استفاده از این فایل می توانید به راحتی نمره قبولی را در این آزمون م
گزارش کارآموزی تولید الکل
دانلود گزارش کارآموزی شیمی با موضوع تولید الکل، در قالب فایل word و در حجم 100 صفحه. بخشی از متن: اتانول، مایعی قابل احتراق و یکی از انواع الکلهای موجود در نوشابه‌های الکلی است. گرانروی آن ، مانند آب است و بوی نسبتا تندی دارد. در صنعت بعنوان حلال و ماده واسطه شیمیایی برای...
بانوان خدمه و خادمیار در رواق‌های مخصوص خواهران علاوه بر خدمت در بخش کفشداری در 9 حوزه تطهیر، سقایی، خدمت صندلی تاشو، انواریاری، غبارروبی، مهریاری، تحویل چادر، جاروبرقی و نیز انتظامات نماز در صحن‌های مرکزی خدمت می‌کنند.وی با اشاره به تحویل دو مسئولیت جدید تحویل چادر به زائران در بیت‌های تطهیر و کفشداری‌های بانوان و همچنین انتظامات نماز در صحن‌های مرکزی افزود: خواهران خدمه در مناسبت‌هایی همچون شب‌های قدر با توجه به افزایش جمعیت زائ
دوره ضمن خدمت تدریس عملی نقشه برداری با مدرسی آاقای مهندس زینلی در هنرستان طالقانی برای هنرجویات رشته نقشه کشی معماری برپزار پرگزار گردید که مورد استققبال هنرآموززان واقع شد برای دریافت قسمتی از فیلم دوره مربوطه لینک زیر را انتخاب کنید
دریافت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها